Kodėl verta pirkti internetu?

Kasmet vis daugiau žmonių Lietuvoje ir visame pasaulyje naudojasi internetinio apsipirkimo paslaugomis. E. prekyba yra viena iš elektroninių paslaugų rūsių. Bėgant laikui ir tobulėjant technologijoms, vis sudėtingiau rasti argumentų prieš prekių įsigijimą elektroniniu būdu. Vis dar abejojantiems tokios paslaugos nauda, pateikiame svarbiausius argumentus, kodėl apsipirkimas internetu yra puiki alternatyva įprastam apsipirkinėjimui prekybos centruose.

1. Patogumas

Internetu galite pirkti ne tik iš namų, tačiau būdami bet kur, kur yra įrengtas interneto ryšys. Be to, galite apsipirkinėti gulėdami lovoje 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Ne mažiau svarbu, kad internetinės parduotuvės dirba ir per visas kalendorines šventes. Nereikia ieškoti laisvos vietos automobilių stovėjimo aikštelėje, stovėti ilgose eilėse, laukti parduotuvės darbuotojų pagalbos – perkant internetu visa parduotuvė priklauso tik jums, o keliauti po virtualios parduotuvės lentynas galite vos keliais mygtuko paspaudimais.

2. Mažesnės kainos

Internetu perkamos prekės neretai būna pigesnės nei parduotuvėse. Tai paaiškinti labai paprasta: nereikia mokėti už nuomą prekybos centre, mažesnės išlaidos darbuotojams ir t.t. Tai dažnai nulemia ir mažesnę vartotojo mokamą galutinę prekės kainą. Dar vienas svarbus aspektas – platus pasirinkimas, nes galima pirkti iš viso pasaulio. Atsisiųsti jų mums niekas nedraudžia.

3. Mažiau spontaniškų pirkinių

Neretai iš prekybos centro grįžtame įsigiję daiktų, kurių mūsų pirkinių sąraše apskritai nebuvo. Kartais susigundome prie kasos sudėtais niekučiais, kartais patenkame į parduotuvės darbuotojų pinkles. Anokia paslaptis, kad kiekvienas pardavėjas siekia parduoti daugiau ir tokiu būdu padidinti priedą prie savo atlyginimo, todėl taip noriai žeria mums komplimentus ir vieną po kitos į kabiną neša prie naujo sijono tinkančias palaidines.

4. Didesnis asortimentas

Jūsų pasirinkimo neriboja niekas. Prekės į jūsų namus gali atkeliauti iš bet kurios pasaulio vietos. Galite pirkti drabužius ar namų dekoro prekes iš Italijos, Prancūzijos, Jungtinių Amerikos Valstijų ar net Australijos kelionei neišleisdami nė cento. Jei gyvenate mažesniame Lietuvos mieste, jums irgi nebereikia keliauti šimto kilometrų iki artimiausio didesnio prekybos centro, kad įsigytumėte batus. Pastaraisiais metais Lietuvoje veikti pradėjo ne viena žinomo mažmeninės prekybos tinklo, parduodančio drabužius ar avalynę, parduotuvė.

5. Lengva palyginti kainas

Palyginti skirtingų pardavėjų prekes ir jų savybes irgi lengviau internetu. Vienu metu savo naršyklėje galite atidaryti nors ir penkis elektroninių parduotuvių langus. Įsivaizduokite, kaip toks tyrimas atrodytų realybėje. Jei parduotuvės įsikūrusios skirtingose miesto vietose? Norite pasidomėti kitų pirkėjų atsiliepimais? Viskas irgi labai paprasta – kelios minutės paieškos sistemoje, ir daugybė skirtingų nuomonių jau jūsų kompiuterio ekrane.

6. Dovanų pakavimas ir siuntimas

Jei jums brangūs ir svarbūs žmonės išsibarstę po visą Lietuvą ar pasaulį, aplankyti ir apdovanoti kiekvieną tikrai sudėtinga. Išrinkus ir užsakius dovanas internetu, jos tikrai pasieks jūsų artimuosius. Nereiks rūpintis nei jų pakavimu, nei siuntimu. Sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų. Pašto išlaidos brangsta beveik kasmet.

7. Daugybė išskirtinių prekių

Internete rasti retų prekių labai nesudėtinga. Jei turite neįprastu pomėgių, kolekcionuojate netradicinius dalykus, klausotės mūsų šalyje nepopuliarios muzikos, rasti visko vien mūsų šalyje veikiančiose parduotuvėse yra sudėtinga. Panaršę internete nesunkiai įsitikinsite, kad viskas pasiekiama. Tikėtina, kad ir bendraminčių atrasite.