Priklausomai nuo Jūsų užsakymo vertės, tarpininkavimo mokestis yra 5-14%, tačiau ne mažesnis kaip 7 EUR. Kuo užsakymo vertė didesnė – tuo mažesnį procentą mokate. Kaina yra paskaičiuojama automatiškai mūsų skaičiuoklės. Jeigu prekių valiuta yra EUR – tuomet skaičiuoklė, priklausomai nuo sumos, prideda tam tikrą procentą ir taip gaunama galutinė suma. Jeigu valiuta ne EUR – tuomet skaičiuoklė konvertuoja įvestą sumą į eurus bei prideda atitinkamą procentą.

Žinodami savo prekių krepšelio sumą (įskaičiuojant pristatymo išlaidas), kainų skaičiuoklėje galite pasitikrinti galutinę kainą su mūsų tarpininkavimo mokesčiu. Skaičiuoklėje galima pasirinkti šias valiutas: EUR, GBP, USD ir PLN.

Atsiųstoje sąskaitoje visada nurodome tiek originalią prekių su pristatymu sumą, tiek galutinę sumą įskaičiuojant tarpininkavimo mokestį, tad visada galite matyti skirtumą bei mokestį, kurį sumokate mums.

Tuo atveju jeigu prekės užsakomas ne tiesiogiai Jums, t.y. per mūsų sandėlius užsienyje – į sąskaitą neįtraukiame pargabenimo kainos, nes iš anksto jos nežinome (kadangi nežinome tikslaus prekių svorio). Kartais pardavėjai nurodo prekių svorį, tačiau gavus siuntą su įpakavimu – svoris padidėja. Dėl šios priežasties iš anksto tiksliai įvertinti pargabenimo kainos negalime. Pargabenimo kainas galite pasitikrinti pristatymo skiltyje.

Sąskaitą už pargabenimą išsiunčiame atskirai, t.y. jau tuomet kai prekės pasiekia sandėlį Vilniuje.