1. Išsirinkite norimas prekes užsienio el. parduotuvėje.

2. Užpildykite mūsų užsakymo formą bei įklijuokite prekių nuorodas.

3. Apmokėkite gautą sąskaitą.

4. Laukite užsakytų prekių.

Taip, žinoma. Tarpink.lt nurodytas el. parduotuvių sąrašas yra tik rekomendacinio pobūdžio.

Taip, galima grąžinti ar pakeisti prekę. Kiekvienas pardavėjas grąžinimo sąlygas nustato individualiai, tačiau esminės iš jų yra tai, kad grąžinti reikia per tam tikrą laikotarpį (dažniausiai per 14 dienų nuo prekės gavimo), o pati prekė turi būti nepriekaištingos būklės, t.y. be naudojimo/dėvėjimo žymių. Tiesa, yra pavienių pardavėjų, kurie grąžinimų nepriima ir tai yra nurodę prekės skelbime (dažniausiai Ebay).

Norėdami grąžinti ar pakeisti prekę visų pirma turite informuoti mus, tuomet mes susisieksime su pardavėju ir suderinsime grąžinimo/pakeitimo sąlygas.

Suderinus grąžinimą su pardavėju, prekė Jūsų pačių turi būti supakuota ir išsiųsta pardavėjui. Adresą mes pateikiame. Siuntimo išlaidų pardavėjas įprastai nepadengia.

Pardavėjui patenkinus pinigų grąžinimo prašymą, tarpink.lt grąžina tik už pirkėjo nurodytas prekes sumokėtą sumą, pasiliekant skirtumą tarp pirkėjo sumokėtos sumos ir už prekę nuskaičiuotų pinigų iš MB “Sakyk” sąskaitos.

Ne, šiuo metu persiuntimo paslaugos išvengiant tarpininkavimo neteikiame.

Taip. Jeigu patys nerandate norimos prekės – visada padėsime ją surasti.

Taip, tarpink.lt dalyvauja ir eBay aukcionuose. Didžiausią sumą, kurią esate pasiryžę statyti (max bid) reikia sumokėti iš anksto. eBay baudžia pirkėjus (tarpink.lt), kurie laimi aukcioną, tačiau jo neapmoka. Pinigų skirtumą visada sąžiningai grąžiname.

Kaip tai vyksta?

 1. Surandate norimą prekę bet kurioje eBay svetainėje.
 2. Užpildote užsakymo formą. Pridurkite, kiek daugiausia norėtumėte statyti.
 3. Mes paskaičiuojame kainą, apmokate – ir jau dalyvaujame aukcione (mūsų sistema budi visą parą.
 4. Nelaimėjus aukciono, grąžiname statytą sumą, už darbą pasiliekame tik 2-5 procentus.

Aukcionai – būdas pagriebti fantastiškų pasiūlymų, ypatingai elektronikai.

Apmokėjimą galite atlikti banko pavedimu arba grynaisiais Lietuvos pašte ir Paypost terminaluose. Kiekvienam pirkėjui apmokėjimo sąskaitą atsiunčiame asmeniškai, užpildžius užsakymo formą.

Apmokėjimas banko pavedimu:
Užpildyti reikia tik 3 laukus:

1. Gavėjo pavadinimas: MB Grit grupė

2. Gavėjo sąskaita: LT097300010134053797

3. Mokėjimo paskirtis: kiekvienam paruošiame asmeniškai

Apmokėjimas grynaisiais:
Lietuvos pašto skyriuose arba “PayPost” terminaluose galite atlikti pinigų perlaidą ir apmokėti grynaisiais. Platesnė informacija čia.

Pastaba: pašto perlaidą mes gausime tik sekančią darbo dieną po Jūsų apmokėjimo, tad, taupant laiką, siūlome rinktis tiesioginį pervedimą.

Prekes dažniausiai užsakome per 24 valandas nuo apmokėjimo gavimo.

Jeigu taip nutiktų, kad prekės negaunate 30-40 dienų, būtinai informuokite mus. Mes susisieksime su pardavėju ir išsiaiškinsime situaciją. Prireikus, pinigus sugrąžinsime, arba Jums pageidaujant, paprašysime pardavėjo prekę išsiųsti iš naujo. Praktiškai visose parduotuvėse iš kurių užsakome yra taikoma itin aukšto lygio pirkėjo apsauga, tad jaudintis nereikėtų. Dažniausiai visos prekės atvyksta, tiesiog kai kurios užtrunka ilgiau nei įprastai.

Per kiek laiko turiu pranešti?

Kad galėtume pardavėjo reikalauti pinigų grąžinimo, susisiekti su mumis reikėtų ne vėliau kaip per 50 dienų nuo apmokėjimo. Už prekių pristatymą atsako pardavėjas, tad tarpink.lt atsakomybės už sėkmingą pristatymą neprisiima.

Perkant iš šalių, kurios nepriklauso Europos Sąjungai (pvz. JAV, Kinija), taikomi tokie mokesčiai:

 • 21% PVM, jei prekių vertė siuntoje viršyja €22 / 75 Lt (apie $27.20 – priklausomai nuo muitinės puslapyje skelbiamo valiutos kurso). PVM mokestis skaičiuojamas nuo sumos, sumokėtos prekės pardavėjui, muito ir kitų iki siuntos pristatymo sumokėtų mokesčių. Vertinant €22 / 75 Lt ribą – siuntimo mokestis nesiskaičiuoja, žiūrima tik į prekės vertę.
 • Importo muitas, jeigu prekių vertė siuntoje viršyja 150 EUR (išskyrus kvepalus ir tualetinius vandenis). Muitų tarifų pvz.: skaitmeniniai fotoaparatai 0%, knygos 0%, drabužiai iš tekstilės medžiagų 12%, odinė avalynė 7-24.5%. Muitų tarifus galima rasti muitinės duomenų bazėse LITAR. Paieškai rekomenduojama įvesti daugiskaita pvz. suknelės arba galūnę su procento simboliu pvz. suknel%. Muito mokestis skaičiuojamas nuo sumos, sumokėtos pardavėjui (įeina prekės kaina, siuntimo, draudimo ir pan. išlaidos).
 • Mokestis už išmuitinimo/tarpininkavimo paslaugą (Lietuvos pašte – €8,69 / 30 Lt, per kurjerius – gerokai daugiau). Šis mokestis mokamas, jei prekių vertė siuntoje viršyja €22 / 75 Lt (kai skaičiuojamas PVM ir/ar muito mokestis).
 • Akcizas už etilo alkoholį, esantį kvepaluose ar kituose parfumerijos preparatuose (€12,92 už litrą gryno etilo alkoholio litrą). LR akcizų įstatymas.

Pastaba. Importo mokesčiais neapmokestinamos fizinių asmenų (giminių, draugų) fiziniams asmenims neatlygintinai atsiunčiamos siuntos (dovanos), kuriose nėra akcizais apmokestinamų prekių, ir kurių vertė ne didesnė kaip €45 / 160 Lt. Taigi, jei kinietis pardavėjas ant siuntos užrašo GIFT – atrodytų, kad ši sąlyga turėtų galioti. Tačiau gali nepavykti įtikinti muitinę, kad tai tikrai yra dovana, nes pastaruoju metu kiniečiai masiškai siunčia visas siuntas su užrašytomis mažesnėmis vertėmis ar užrašu “Gift” (Dovana).

Kaip ir viršyjant greitį kelyje – nėra galimybės patikrinti visų vairuotojų, taip ir muitinėje – dalis siuntų “praslysta” išvengiant papildomų mokesčių.

Ne, tokios galimybės tarpink.lt neturi.

Tarpink.lt neatsako už sėkmingą prekės pristatymą, prekės kokybę ir už kitus su apmokėjimu nesusijusius dalykus. Kilus nesklandumams tarp pirkėjo ir pardavėjo, tarpink.lt, laiku gavus pranešimą iš pirkėjo, atlieka tik komunikacinio pobūdžio pagalbą. Prireikus, tarpink.lt atsiųs visus reikalingus apmokėjimo patvirtinimus.

Kiekvienos parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prekės pardavėjo, prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.
Tarpink.lt neatsako už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
Pardavėjas, pagal savo šalies teisės aktus, tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose.
Detalesnė informacija, susijusi su prekių garantinėmis sąlygomis, pateikiama internetinių parduotuvių aprašymuose.

Taip. Galite kaupti, pildyti ir leisti savo likutį tarpink.lt sąskaitoje.

Kaupiamos sąskaitos privalumai:

 • Prekės užsakomos greičiau
 • Patogiai kaupsis grąžinimai už prekes
 • Sutaupomi pavedimo mokesčiai
 • Tai patogu!

Norėdami papildyti savo sąskaitą, atlikite pavedimą mokėjimo paskirtyje nurodydami “Tarpink.lt papild. (Jūsų vardas ir pavardė)”.

Pavyzdys:
Gavėjo pavadinimas: MB Grit grupė
Gavėjo sąskaita: LT097300010134053797 (Swedbank)
Mokėjimo paskirtis: Tarpink.lt papild. Vardenis Pavardenis

Jei nuspręsite išgryninti likutį atgal į savo banko sąskaitą, tai kainuos 8%

Tarpink.lt savo esme yra atsiskleidęs tarpininkas (PVM įstatymo 2 str. 6 dalis), todėl gali išrašyti sąskaitas tik už tarpininkavimo paslaugas (PVM įstatymo 16 str. 1 dalis). Plačiau apie tai galite perskaityti VMI.

Sąskaitas išrašyti galime tik tarpininkavimo sumai, t.y. skirtumui tarp originalios prekių su pristatymu sumos ir Jūsų sumokėtos sumos mums. Sąskaitų už Jūsų įsigytas prekes neišrašinėjame, kadangi mes jų neperparduodame, o tik tarpininkaujame jas užsakydami. Bet visada pridedame gautus prekių pirkimo dokumentus iš pardavėjo, o esant poreikiui galime pardavėjo prašyti, kad išrašytų sąskaitą faktūrą Jūsų nurodytais rekvizitais.