Tarpink.lt – tai nuo 2013-ųjų metų veikianti paslauga, padedanti užsisakyti prekes iš užsienio elektroninių parduotuvių. Dėl didelio įvykdytų užsakymų kiekio ir turimos ilgametės patirties siūlome tik aukščiausios kokybės tarpininkavimo paslaugas.

Pagrindinis mūsų tikslas – užtikrinti saugų, greitą ir patogų prekių įsigijimą iš elektroninių parduotuvių visame pasaulyje.

Kodėl verta rinktis mūsų tarpininkavimo paslaugas?

  • Užtikriname saugų prekių įsigijimo procesą. Prieš įvykdydami jūsų užsakymą įsitikiname elektroninės parduotuvės patikimumu, taip pat suteikiame pagalbą prekių grąžinimo atveju. Be to, suteikiame 100 % už prekes sumokėtų pinigų grąžinimo garantiją prekių nepristatymo atveju.
  • Garantuojame apsipirkimo paprastumą ir aiškumą. Galite visam laikui pamiršti sudėtingas užsakymų sistemas, registracijas begalėje e. parduotuvių, painius pavedimus svetima valiuta ar nesusipratimus dėl kalbos barjero. Visus šiuos veiksmus atliksime už Jus, o prireikus – atsakysime į Jums kylančius klausimus ir konsultuosime lietuvių kalba.
  • Siūlome palankias kainas ir skaidrią atsiskaitymo procedūrą. Teikiamų paslaugų kaina yra konkurencinga ir patraukli vartotojams – be jokių papildomų po pateikto užsakymo atsirandančių mokesčių. Negana to, užsakomų prekių kaina kartu su tarpininkavimo ir pristatymo mokesčiais yra mažesnė nei analogiškų prekių kaina Lietuvoje.
  • Vienas užsakymas ir vienas apmokėjimas, o prekės iš neriboto kiekio (net ir skirtingų) e. parduotuvių. Be to, deklaruojame prekes muitinei už Jus.
  • Padarome tai, kas atrodo neįmanoma. Kai kurios užsienio elektroninės parduotuvės nesiūlo prekių pristatymo į Lietuvą – tačiau tai kliūtis tik tuomet, jei Jūs nesinaudojate mūsų tarpininkavimo paslaugomis. Užsakome prekes iš elektroninių parduotuvių visame pasaulyje, o iš Anglijos, Vokietijos, Lenkijos, Italijos, Prancūzijos ir JAV parsiųsime net jei nepristato į Lietuvą.
  • Pateikiame specialius pasiūlymus ir naujienas. Taupome savo klientų laiką ir informuojame apie juos dominančius produktus, tokiu būdu užkirsdami kelią ilgoms savarankiškoms paieškoms. Taip pat padedame sutaupyti ir pinigų, kadangi pateikiame informaciją apie geriausias tuo metu taikomas kainas bei akcijas.

Tad, jeigu norite palengvinti apsipirkimo užsienio elektroninėse parduotuvėse procesą ir sutaupyti savo laiką bei pinigus – kreipkitės į mus. Jūsų rūpesčiai renkantis ir užsakant prekes taps mūsų atsakomybe bei svarbiausia užduotimi. Užtikriname paprastas, sklandžias ir profesionalias tarpininkavimo paslaugas, didžiausią dėmesį skirdami klientų lūkesčių ir poreikių patenkinimui.